• Open-Hours:10 am to 7pm
 • info@themeansar.com

O mnie

Nazywam się Marian Głowicki. Studiowałem na Politechnice Warszawskiej wydział MEiL. Z wykształcenia jestem mgr inż. mechanikiem o specjalności siłownie przemysłowe. W życiu zawodowym początkowo zajmowałem się uruchamianiem elektrowni i elektrociepłowni.

W okresie ostatnich 20 lat, prowadząc działalność gospodarczą wykonałem SW i dokumentację finansową dla ponad 20 zrealizowanych projektów inwestycyjnych z zakresu: gospodarki odpadami, energetyki i ciepłownictwa, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, budowy dróg i mostów (w tym 4 zakładów utylizacji odpadów komunalnych).

W ostatnich latach zainteresowała mnie problematyka zagospodarowania i utylizacji odpadów komunalnych w przedsiębiorstwach będących własnością samorządową.

11 komentarzy do “O mnie”
 1. Z szacunkiem i podziwem ślędzę twego bloga, uważnie czytam wszystkie posty, to jest dobra i właściwa droga budować dydaktyczne „mosty”.

 2. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Czym się inspirujesz na codzień ? skad czerpiesz pomysły na wpisy ?

 3. Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

 4. Wspaniałe pomysły kosztuja grosze. Bezcenni sa ludzie, ktorzy je urzeczywistniaja. Twoj blog jest tego wspaniałym przykładem…

 5. Przeciwnosci, z ktorymi musimy sie zmierzyć, czesto sprawiaja, ze stajemy sie silniejsi. To, co dziś wydaje się stratą, jutro moze okazać sie zyskiem. – Nick Vujicic

  1. Nie wiem skąd jesteś ani czym się zajmujesz. Zgadzam się z poglądem, że krytyczne podejście czytelników i wytknięcie błędów pozwoli na poprawę poziomu zamieszczanych wpisów.
   Pozdrawiam
   Marian Głowicki

 6. The site piece of writing author includes a specific innate skills to portray unquestionably good topics. Reads the internet site content is undeniably huge and you’ll unearth unquestionably many standard guests. No wonder, while using good quality posts. In any circumstance, it was a pleasure to commit time on your website and study the attention-grabbing content. Have you considered promoting your blog? add it to SEO Directory right now 🙂 http://www.links.m106.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.